Szydełkujemy koszyczki

Szydełkujemy koszyczki! Na drobnostki, na przybory, na co tylko chcecie. Wybierzecie tylko kolor włóczki i do dzieła:) Zapraszamy starszą młodzież (od 16 lat) oraz dorosłych na warsztaty z podstaw szydełkowania do Strefy KreaTYwni w bibliotece w Józefosławiu w dniu 7 marca 2019 w godzinach 17.00-19.30.

Liczba miejsc ograniczona. Aby zapisać się na zajęcia trzeba wypełnić kartę zgłoszenia udziału (dostępna w bibliotece lub poniżej) oraz dostarczyć osobiście lub skanem na adres jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl.

Karta zgłoszenia udziału
    Regulamin „Warsztaty z podstaw szydełkowania”

Spotkanie poprowadzi Monika Galerczyk-Pułka – mama na 300% z zespołem niespokojnych rąk:) Współzałożycielka Stowarzyszenia „Ciąg Dalszy Nastąpi”. Dla swoich prac wymyśliła markę „Wyższa Pułka”. Od kiedy odkryła audiobooki nie czuje się rozdarta między dwiema pasjami – rękodziełem i czytaniem książek.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu Strefa KreaTYwni dofinansowanego z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.