Wiosenna regeneracja oddechem

Wszystkie Panie, które marzą o tym, aby odetchnąć zapraszamy na warsztaty „Wiosenna regeneracja oddechem” do biblioteki w Józefosławiu w dniu 6 kwietnia o godzinie 18.00.
    Zaczynamy od lekcji prawidłowego oddechu. Bo przecież, jak oddychasz tak żyjesz. Warto żyć luksusowo i z dostępem do wszystkich posiadanych zasobów. Czyż nie?
    Praca z oddechem to jednak nie tylko wdech i wydech. Ta czysto fizjologiczna czynność potrafi zdziałać cuda, gdy nie masz innych możliwości: na spotkaniu, w podróży, także w stresie, gdy trudno  jasno myśleć. Gdy nie wiesz, co zrobić – oddychaj!
    Podczas spotkania przypomnę Ci, jak działa Twój osobisty aparat oddechowy oraz przeprowadzę Cię przez ćwiczenia, dzięki którym doświadczysz stanów relaksu i odprężenia. W trakcie naszego spotkania będziemy zmierzać do regeneracji. Chcę, żebyś wróciła do domu lekka, uwolniona od tego, co Cię ciągnie i przytłacza. Chcę, żebyś znała to uczucie mogła łatwo do niego wracać.
    Dlatego oprócz oddechu wykorzystamy siłę wizualizacji. To idealne połączenie, dla zapracowanych i zmęczonych, którzy potrzebują szybko rezultatów.

Zapraszamy z matami, aby lepiej móc się zrelaksować:)

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie 22 390-58-87 lub mailowo jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl.

Monika Kurdej – trenerka oddechu, coach ze specjalizacją psychodietetyczną, pracuje z zapracowanymi i zmęczonymi kobietami, które chcą dobrze wyglądać i dobrze się czuć.

Ten wpis nie był jeszcze edytowany.