Wyniki konkursu na animacje w CEM

W związku z ogłoszonym przez Bibliotekę w Piasecznie otwartym konkursem na prowadzenie zajęć artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych, ruchowych i ogólnorozwojowych dla dzieci 0-3 lata oraz 4-6 lat w sezonie 2019/2020 prowadzonych w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ulicy Jana Pawła II 55 w Piasecznie informujemy, że wybrane zostały następujące oferty:

1. Kamila Janaszek-Hańska – oferta nr 2 „Trening słuchowy dla najmłodszych”
  2. Ewa Anna Michałowicz – oferta nr 1 „Czas na dramę – zajęcia dramowo – teatralne”
  3. Guter Start Nauka Języków Obcych – oferta nr 1 „Play Learn and Have Fun! Angielski Mama&Maluch”

Gratulujemy i czekamy na pierwsze, pokazowe zajęcia, które zaplanowane są na koniec października 2019 roku.

Nasza oferta będzie skierowania do dzieci, młodzieży, aktywnych zawodowo dorosłych, osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Zajęcia mają na celu szerzenie czytelnictwa wśród dzieci oraz popularyzację literatury dziecięcej.

Prowadzący zajęcia instruktorzy i animatorzy będą mieli do dyspozycji nowocześnie zaprojektowane i wyposażone sale, a także salę widowiskową, przestrzeń wystawienniczą oraz minisalę kinową.