Ze słów najprostszych – wieczór promujący nową antologię Klubu Poszukiwaczy Słowa

W środę 17 października w sali widowiskowej Domu Kultury odbył się wieczór promujący nową antologię, działającego przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno, Klubu Poszukiwaczy Słowa. Autorzy, których teksty możemy znaleźć w antologii prezentowali swoje utwory licznie zgromadzonej publiczności. Na zakończenie wieczoru, obecni mogli wysłuchać piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Julity Kożuszek. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, zaś tych którzy nie mogli być z nami w tym dniu zapraszamy do Biblioteki i Filii po wypożyczenie najnowszej antologii.

Lista autorów, których teksty znajdują się w najnowszej antologii „Ze słów najprostszych”:

* Danuta Bartoszuk
* Paweł Biliński
* Jan Bronisław Burcz
* Joanna L. Chołuj
* Bartosz Radomski (ps. art. „Enormi Stationis”)
* Joanna Jakubik
* Magdalena Kaczmarczyk
* Barbara Kamińska
* Tadeusz Krzysztof Knyziak (ps. art. „Coobus”)
* Zbigniew Kurzyński
* Wojciech Letki