„Złóż życzenia Bibliotece” – Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Uroczystości związane z naszym jubileuszem zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym zaprosiliśmy osoby znane i związane z nami i naszą biblioteką do akcji „Złóż życzenia Bibliotece”. Co kilka dni będziemy prezentować nowe osoby. Jako pierwszy życzenia składa pan Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Dziękujemy i niech te serdecznie życzenia się spełniają!

Akcja „Złóż życzenia Bibliotece” realizowana jest w ramach projektu „A nam ciągle mało… Biblioteka Piaseczno na rzecz swoich mieszkańców  – święto biblioteki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.