Zmień jedną rzecz, zmieni się twoje życie

Magdalena Knitter, coach i autorka książki Najważniejsza decyzja, odwiedziła nas w środowe popołudnie 26 września, by opowiedzieć o tym, że zawsze jest dobry czas na zmiany. Zapewniała, że nie można się ich bać, bo zawsze przyniosą coś dobrego. Mówiła też o książce, którą napisała, i historiach, które w niej umieściła. Uczestniczki spotkania poprosiły też o kilka słów na temat warsztatów, które Magdalena Knitter prowadzi w Toskanii. Spotkanie było kameralne, kobiece i inspirujące.

Spotkanie zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka(rz) wielu możliwości – Biblioteka Publiczna w Piasecznie na rzecz swoich mieszkańców” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.