„Piaseczyński portal ludzi książki – Festiwal Pięknej Książki” – warsztaty z wyszukiwania informacji

W ramach projektu „Piaseczyński portal ludzi książki – Festiwal Pięknej Książki” rozpoczynamy warsztaty z wyszukiwania informacji o ludziach książki w naszym otoczeniu. Uczestnicy warsztatów nauczą się jak i gdzie szukać informacji, jak je selekcjonować i weryfikować. Materiały zebrane podczas warsztatów zasilą portal ludzi książki oraz publikację. Pierwsze warsztaty 30 maja 2017 o godzinie 11.45 w filii w Zalesiu Górnym.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Piaseczyński portal ludzi książki – Festiwal Pięknej Książki” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno wraz z Fundacją ARKA im. Józefa Wilkonia dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.