Kobieca furia – o tym, co robić, żeby się pięknie złościć i nie musieć zajadać emocji – warsztaty w bibliotece w Józefosławiu

Serdecznie zapraszamy 13 grudnia o godzinie 18.00 na warsztat „Kobieca furia – o tym, co robić, żeby się pięknie złościć i nie zajadać emocji” prowadzony przez Monikę Kurdej, empatyczną psychodietetyczkę, terapeutkę otyłości, trenerkę oddechu i kobiecej złości.

Spotkanie bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie 22 390-58-87 lub mailowo jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl.

Na spotkaniu dowiesz się:

• jak działa ludzki mechanizm emocjonalny
  • dlaczego jesteśmy wrażliwi
  • co działa kojąco na kobiecą furię
  • jak troszczyć się o własną higienę emocjonalną

Złość:

• Co z tym zrobić?
  • Jak sobie z tym radzić?
  • Jak jej nie dać się zadomowić?
  • Jak ochronić swoją czułą konstrukcję psychiczną?

O prowadzącym:

Monika Kurdej – empatyczna psychodietetyczka, autorka poradnika przeciwko świątecznemu objadaniu się, trenerka oddechu i kobiecej złości, blogerka (www.zasmakujwzyciu.pl), prowadzi własną praktykę psychodietetyczną, pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze.