Twój pierwszy krok do bycia skuteczną i spełnioną Kobietą – warsztat coachingowy

Kataliza Coaching i Biblioteka w Józefosławiu zapraszają na warsztat:

TWÓJ PIERWSZY KROK DO BYCIA SKUTECZNĄ I SPEŁNIONĄ KOBIETĄ

prowadzony przez Certyfikowanego Coacha CoachWiseTM i trenera Katarzynę Wnękowską

• Jeśli jesteś MENEDŻERKĄ, ŻONĄ i MAMĄ i pragniesz zmiany swojego trybu życia,
    jednak nie wiesz od czego zacząć,
  • ciągle coś MUSISZ i masz dość spychania swoich potrzeb na koniec kolejki zaraz po potrzebach dzieci, męża, rodziców, przyjaciółki,
  • brakuje Ci satysfakcji i zadowolenia z tego, co robisz,
  • chcesz dowiedzieć się jak pogodzić bycie szefową, mamą, żoną oraz swoją przyjaciółką,
  •  i co zrobić, by na nowo czuć sens życia

Przyjdź na warsztat, na którym określisz:

• Twój pierwszy krok do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia,
  • Role, które pełnisz w życiu,
  • Twoją mocną stronę, która wspiera Twoją skuteczność,
  • Stan, emocje i energię związane z Twoją skutecznością i spełnieniem.

Termin: 27 września 2017,  godz. 18.30-20.00

Biblioteka w Józefosławiu, ul. Urocza 14 wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona

zapisy: mailowo: jozefoslaw@archiwum.biblioteka-piaseczno.pl, telefonicznie: 22 390 58 87

Prowadząca: Katarzyna Wnękowska – Certyfikowany Coach i trener biznesu. Specjalizuje się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą. Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych. Jest autorką programu skierowanego do kobiet przedsiębiorczych, którego tytuł brzmi „Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4-ch krokach”.
Kataliza Coaching, której jest właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do skuteczności, harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia.

Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl. oraz http://katalizacoaching.pl/wydarzenia/warsztaty-2/

ZAPRASZAMY! Na uczestniczki czeka bonus od prowadzącej 🙂

Ten wpis nie był poddany redakcji przed publikacją.